Amerikan malı Markal markalama kalemleri stoklarımızda yer almaktadır.

Isı Tebeşirleri, Sabun Taşı Tebeşir, Kaynak Kalemleri, Kaynak Markalama Kalemleri, Kaynakçı Kalemleri, Kaynak Tebeşiri, Isıya Dayanıklı Tebeşirler, Sıcak Yüzeyler İçin Markalama ihtiyaçlarınızda Markal Markalama Kalemleri en iyi yardımcınızdır.

Markalama Kalemleri
 lacomarkal_valveaction

Hızlı Kuruyan Markalama Kalemleri

Gerçek boya ile 3 dk kuruyabilen markalama yapar. Metal ahşap, cam, plastik ve kağıt dahil her yüzeye yazı yazar.1/8″ çapında değişebilen uçlar

lacomarkal_prolinehp

Yüksek Performanslı Markalama Kalemleri

Her türlü yağlı, kaygan ve ıslak zeminlere ve paslanmaz çelik üzerine markalama yapar.

 markal-kati-uclu-sicak-yuzey-markalama-kalemi-ht-75 lacomarkal_weldingmarker

Sıcak Yüzeyler İçin Markalama Kalemi

Kaynak Kalemleri, Kaynak Markalama Kalemleri, Kaynakçı Kalemleri, Kaynak Tebeşiri

Isıya Dayanıklı Tebeşirler, Sıcak Yüzeyler İçin Markalama ihtiyaçlarınızda Markal Markalama Kalemleri en iyi yardımcınızdır. Kaynakta kullanılan doğal steatit tebeşir.Steatit tebeşir kaynak yapmadan önce parçaları işaretlemeyi sağlar.İşaret kaynakçı maskesiyle gözle görünür,sıçağa dayanıklıdır ve kaynağı kirletmez.
lacomarkal_thermomelt

Sabun Taşı Tebeşir

Isı Tebeşirleri (Yüzey Sıcaklığını Ölçen Markör)

Sabun Taşı Kaynak Kalemleri, Sabun Taşı Kaynak Markalama Kalemleri, Sabun Taşı Kaynakçı Kalemleri, Sabun Taşı Kaynak Tebeşiri Kaynakda, ısı işlemde, dökümde sıcaklıkları kontrol etmek için ideal, ilk kullanımda işaret mat ve işaretnimsi görünmektedir. İstenilen sıcaklığa ulaşıldığında eriyerek kıvamlı sütümsü görüntü kazanır.Yanılma payı sadece %1’dir.
lacomarkal_zephyr lacomarkal_paintstikB

Katı Boyalı Markalama Kalemleri

Katı Boyalı Markalama Kalemleri

Soğuk yüzeylerde değişik kullanım amaçlı boya. Tüm yüzeyleri yağlı ve paslı dahil, markalamasını sağlar. Suya ve UV ışınlarına dayanıklıdır. Soğuk yüzeylerde değişik kullanım amaçlı boya. Tüm yüzeyleri yağlı ve paslı dahil, markalamasını sağlar. Suya ve UV ışınlarına dayanıklıdır.