Makine Kiralama

Habib Makina, sanayicilerin en sık kullandığı makineleri olan Boru Soğuk Kesme ve Kaynak Ağzı Açma Makinelerini, kiralama hizmetini Türkiye sanayicisine sunuyor, sizi sermayenizi asıl işinize ayırma özgürlüğüyle buluşturuyor.

Habib Makina olarak siz değerli Türk sanayicilerini, Avrupalı ve Amerikalı iş insanlarının en çok tercih ettiği "Teknoloji Kiralama" modeli ile buluşturuyoruz. Eğer proje bazında iş yapıyorsanız, belli periyotlarla teknolojinizi yenilemek zorundaysanız, ikinci el makine alarak riske girmek istemiyorsanız, sermayenizi makine peşinatına veya krediye değil işinize yatırmak amacındaysanız, sigorta ve bakım masrafları gözünüzü korkutuyorsa Habib Makina'da en rasyonel çözüm olan "Teknoloji Kiralama" modelini bulacaksınız.

habib makina makine kiralama

  • PLAKA KAYNAK AĞZI AÇMA MAKİNELERİ
  • BORU KAYNAK AĞZI AÇMA MAKİNELERİ
  • BORU KESME & KAYNAK AĞZI AÇMA MAKİNESİ

Kiralama talepleriniz için bizi 0212-320-7800’den arayabilir veya info@habibmakina.com.tr email atabilir veya makine kiralama talep formu doldurabilirsiniz.

 

Teknoloji Kiralama ile öne çıkın

Habib Makina'nın sunduğu, "Teknoloji Kiralama" modeli düşük bakım maliyeti, üretim teknolojisi desteği, performans ölçümü ve teknoloji yenileme esnekliği sunuyor. Bu model sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun olan, Boru Soğuk Kesme ve Kaynak Ağzı Açma Makinelerini gereken tüm standartlara sahip makineyi peşinat vermeden kiralayabilir, hatta kira faturalarınızı gider olarak gösterebilirsiniz. Kira ödemelerinize makine kurulumu ile başlarsınız. Üstelik kiraya kurulum ve nakliye giderleri, periyodik bakımlar, makine kırılma sigortası ve servis giderleri dahildir! Dilerseniz kiraladığınız teknolojiyi kullanacak operatörünüzün eğitimlerini Habib Makina uzmanlarından da alabilirsiniz.

Kiralayın rekabette öne çıkın

Rekabet gücünüzü artıran, üstelik sermaye gerektirmeyen Habib Makina Teknoloji Kiralama modeli, işletmenizin sürdürülebilir bir geleceğe, güvenle ilerlemesini sağlar. Böylece daima en ileri teknolojiyi kullanarak üretiminizin kalitesini artırırken enerji, iş gücü ve zaman gibi en önemli kalemlerdeki maliyetlerinizi minimuma indirirsiniz.

  • PLAKA KAYNAK AĞZI AÇMA MAKİNELERİ
  • BORU KAYNAK AĞZI AÇMA MAKİNELERİ
  • BORU KESME & KAYNAK AĞZI AÇMA MAKİNESİ

Kiralama talepleriniz için bizi 0212-320-7800’den arayabilir veya info@habibmakina.com.tr email atabilir veya makine kiralama talep formu doldurabilirsiniz.

Geri bildirimlerinizi önemsiyoruz.

Kiralama deneyiminizi bizimle 1-2 dakika içinde paylaşmak için makine kiralama geri bildirim formunu doldurunuz.


Bize Ulaşın

Habib Makina'nın deneyimli ekibi size her konuda yardımcı olmaya hazır.

Yusuf - İthalat ve Finans
yusuf@habibmakina.com.tr
Enis - İş Geliştirme Mühendisi
enis@habibmakina.com.tr
Murat - Servis, Tamir ve Teknik Destek
murat@habibmakina.com.tr
Berna - Satış Destek
berna@habibmakina.com.tr
Şükriye - Muhasebe
muhasebe@habibmakina.com.tr