Bölge Satış Sorumlusu

Ocak 18, 2022

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Önemli Not: Askerlik hizmetini tamamlamış adaylar tercih edilecektir.
Önemli Not: İstanbul’da ikamet eden adaylar tercih edilecektir.

Habib Makina 1980 yılında kurulan 41 yıllık bir makine ticaret ve ithalat firmasıdır.

Kurulduğu ilk yıllarda daha çok dahili ticaret ile faaliyet gösteren Habib Makina sonraki yıllarda ithalat ve temsilcilik konusunda Türkiye’nin lider firmalarından biri olmuştur.

200’e yakın bayisi ile bugün Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerine en iyi hizmeti uygun fiyatlara vermeye devam etmektedir.

Habib Makina karot Tipi Delme yapan Mıknatıslı(Manyetik) Matkapları (MAB) Türkiye’ye ilk ithal eden ve bu Delme Teknolojisini ülkemize tanıtan ilk şirket olmanın gururunu yaşamaktadır.

25 yıldır Almanya’daki Manyetik Matkap Konusunda Uzman şirketlerin ilk ve Tek Distribütörü, Habib Makina bugün çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Yeni İstanbul Havaalanı’nın yapımı başta olmak üzere birçok çelik yapının inşaatında Habib Makina’nın ithal ettiği manyetik matkaplar ve uçlar kullanılmıştır.

20 senedir Boru ve Sac Kaynak Ağzı Açma makinalarında Italya’nın ve dünyanın lider markalarının tek ve lider Türkiye distribütörü yine Habib Makina’dır.

Çelik yapı inşaatında çalışan Türkiye’nin lider firmaları Habib Makina’nın kaliteli ürünlerini ve servisini tercih etmektedir.

Habib Makina’da Ne Yaparsın?

Habibmakina ekosistemine dahil olmamış bayileri şirkete katarsın. Böylece lokal ekonomiyi güçlü tutarız, bayilere fayda sağlayacak makineleri sunarız ve birlikte ek istihdama yol açarız.
Habibmakina’nın hedefleri doğrultusunda olan ve yeni bayilerle karşılıklı kazanç sağlayan ticari anlaşmalar yaparsın.
Habibmakina’nın hızlı büyüyen Istanbul satış ekibinin değerli bir üyesi olursun. Genel toplantılarda fikirlerini söyler, sorumlulukların dışına da çıkar, işi nasıl daha da iyi yapabiliriz diye çalışma arkadaşlarınla birlikte kafa yorarsın.
Ticari anlaşma yaptığımız bayilerimizle ortaklarımızın Habibmakina’daki letişim kişisi olur, onların sorunlarını çözersin, gerektiğinde onları Habib Makina’ya karşı savunursun.
Anlaştığın bayileri Habibmakina bünyesine dahil edilme süresince yardım edersin.
Dönemsel ve düzenli bayi ziyaretleri yaparsın

Ne Arıyoruz?

İstanbul’da ikamet eden.
En az teknik lise eğitimi almış.
1 – 5 sene satış tecrübesi tercih edilir
Askerlik hizmetini tamamlamış adaylar tercih edilecektir.
Rakamlara ilgi. Bölgenin performansını an ve an takip edebileceksin.
Office becerileri (özellikle Excel + Sheets).
Yüksek enerji.
Araç kullanmak için ehliyet. Düz vites artıdır.
Seyahat etmeye uygun olmak, seyahatten keyif almak.
Müzakere yetkinliği.
Zamanı çok iyi yönetebilme.
Dinamik şirket ruhunu ve tarzını aksiyonların ile her yerde temsil etmek.